Intencje mszalne


 

  

INTENCJE MSZALNE

 06.07.2019 r.  20.07.2019 r.

Sobota (06.07.2019)

         17.00   Dziękczynna – w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże oraz łaskę zdrowia dla Małgorzaty Hejka oraz jej całej rodziny

         18.30 + Alicję i Bolesława Kłosowiaków, Zofię i Kazimierza Sakowskich, Helenę, Halinę i Jana Krzyżanowskich oraz ich rodziny

_________________________________________________________________________________________________________________________

XIV Niedziela Zwykła (07.06.2019)

           7.30 + zmarłych z rodziny Hoffmanów

           9.00 + Zygmunta (m) Ordońskiego w 10 rocz. śm., rodziców z obojga stron oraz brata Czesława

         10.30   Kościół Domowy

         12.00   rez. Ks. Wojciech

         18.30 + Józefa (m) i Władysławę Kamińskich

         20.00 + Stanisławę (k) Kamińską

________________________________________________________________________________________________________________________

Poniedziałek (08.07.2019)

           8.00 + Mieczysława Grządkowskiego

         17.00 + Tomasza, Jadwigę Staszewskich oraz ich rodziców

         18.30    Dziękczynna – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego oraz łaskę zdrowia dla trzech Zoś

_________________________________________________________________________________________________________________________

Wtorek (09.07.2019)

           8.00 + Krystynę Sawicką w 10 rocz. śm. i męża Romana

         17.00 + Marię Rok w 4 rocz. śm.

         18.30 + Henrykę (k) i Edwarda (m) oraz zmarłych z rodziny Jasińskich

_________________________________________________________________________________________________________________________

Środa (10.07.2019)

           8.00 + Bartosza Wasylkowskiego

         17.00 + Mieczysława (m) Grządkowskiego

         18.30 + Stanisławę Kamińską

_________________________________________________________________________________________________________________________

Czwartek (11.07.2019)  

           8.00 + Jana, Edwarda (m), Kazimierza oraz Krystynę

         17.00 + Dziękczynna – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego oraz łaskę zdrowia dla Anny i Marka z okazji 20 rocz. Sakramentu Małżeństwa

         18.30 + Bartosza Wasylkowskiego

_________________________________________________________________________________________________________________________

Piątek (12.07.2019) 

           8.00 + Karola Paczkowskiego

           8.00 + Krystynę Niemczyk

         17.00 + Stanisława (m) Aleksandrowicz

         18.30 + Dziękczynna – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego oraz łaskę zdrowia dla Weroniki z okazji 14 rocz. urodzin

_________________________________________________________________________________________________________________________

Sobota (13.07.2019)

           8.00   O świętość życia, Dary Ducha Świętego dla Ojca Świętego, Kapłanów oraz osób konsekrowanych

         17.00 + Tomasza Smętek

         18.30     Dziękczynna – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego oraz łaskę zdrowia dla Marii Emmanuel Dziemian

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

XV Niedziela Zwykła (14.06.2019)

           7.30 + Teresę i Józefa (m) Kucharskich

           9.00 + rodziców: Stanisławę (k) i Feliksa (m) Kempa oraz dziadków Annę i Jakuba Werner

         10.30   Dziękczynna – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego oraz łaskę zdrowia dla Iwony i Macieja z okazji 30 rocz. Sakramentu Małżeństwa

         12.00 + Walerię i Norberta Myszka

         18.30 + Henryka (m) Kraszuckiego w 10 rocz. śm.

         20.00 + Kazimierza Dylewskiego w 21 rocz. śm. oraz Teresę Dylewską i zmarłych z rodziny

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Poniedziałek (15.07.2019)

           8.00 + Mirosławę i jej rodziców

         17.00 + Mieczysława Grządkowskiego

         18.30 + Mieczysława Rzymyszkiewicza

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Wtorek (16.07.2019)

           8.00 + Stanisławę Kowalską

         17.00 + Weronikę Dowgiało w 18 rocz. śm. i zmarłych z rodziny

         18.30 + Stefanię, Feliksa i Czesława Wernerów

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Środa (17.07.2019)

           8.00 + Henrykę Węgrzynowską

         17.00 + Stefana Niedzielskiego, Teodozję Guz oraz Józefa (m) Guz

         18.30 + Adama Łuckiego

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Czwartek (18.07.2019)  

           8.00 + Mariana (m) w 5 rocz. śm.

         17.00 + Hannę i Mieczysława

         18.30 + Andrzeja Skibińskiego w 1 rocz. śm.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Piątek (19.07.2019) 

           8.00 + Miłosierdzie Boże

         17.00 + Józefa (m) Rygielskiego w 3 rocz. śm. – int. od dzieci

         18.30 + Irenę Mirowską w 2 rocz. śm.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Sobota (20.07.2019)

           8.00 + Helenę i Czesława Dydymskich

         15.30 + Msza św. ślubna

         17.00 + Krzysztofa (m) i Monikę Rolek

         18.30 + Mariana Żywickiego w 8 rocz. śm. oraz Justynę, Edwarda i Juliana Mila